פרסם אצלנו: הדרך הטובה ביותר להגיע לקהל היעד שלך.

וואן בודי - אתר הכושר של ישראל נותן את אפשרויות הפרסום הטובות ביותר בשבילכם, מגוון אופציות פרסום על ידי תוכן כתוב ובמדיה מצולמת.
:שתף עמוד
ONEBODY.CO.IL
פורסם: 01/02/18 זמן קריאה: 2 דק’

וואן בודי – אתר הכושר של ישראל נותן את אפשרויות הפרסום הטובות ביותר בשבילכם, מגוון אופציות פרסום על ידי תוכן כתוב ובמדיה מצולמת.

וואן בודי טים – בוואן בודי תמצאו צוות גדול ומקצועי של מאמני כושר מוסמכים, תזונאים ואפילו מנטורים למוטיבציה, וואן בודי טים הוא הלב הפועם של האתר כל אחד מהצוות הוא מוביל דעת קהל להעברת מסרים אישיים לקהל האהוב שלנו.

הצרכנייה – מדור הצרכנייה בוואן בודי מכיל כתבות ביקורת על מוצרי מדף, גם חדשים וגם קיימים. אנחנו לא מתביישים לתת בראש כשצריך וגם נותנים חיבוקים שמגיע כשיש מוצר מנצח. אנחנו מסקרים את המוצר מא' עד ת', ביקורת אישית, מקצועית ובגובה עיניים.

תוכן מדיה – אנחנו בוואן בודי יוצרים תוכן איכותי, נקודה. כתבות טקסטים, שיתופי פעולה, הפקת סרטוני וידיאו – יש לנו פאשן לזה. אנחנו בוחרים רק את הטובים ביותר, קהל יעד ממוקד ועצום של קהילת המתאמנים הישראלית, גילאי 18-40, אוהבי החיים הטובים, משיגי המטרות, הווינרים, בשביל כל אלה אנחנו כאן. יש לך מוצר איכותי שקשור לעולם ולטווח גילאים הזה? יחד אנחנו ניתן בראש, צרו קשר וספרו לנו עליו.

אודות הכותב
ONEBODY.CO.IL
וואן בודי - אתר הכושר של ישראל: יוצרים לישראלים בית חם ומקצועי לכל תחום הכושר, תזונה נכונה ואורח חיים בריא על ידי תוכן איכותי, מקצועי, צעיר ומעניין.
עוד כתבות שיעניינו אותך
תגובות