אודותינו

קצת עלינו

וואן בודי הוא אתר הכושר של ישראל, האתר הוקם ביוני 2018 לאחר יותר משנה של פיתוח, עבודה קשה ומקצועית.

וואן בודי - אתר הכושר של ישראל, הוקם במטרה לספק לישראלים בית חם ומקצועי לכל תחום הכושר, תזונה נכונה ואורח חיים בריא על ידי הנגשת תוכן איכותי, מקצועי ומעניין. אתר האינטרנט וואן בודי, נותן מענה לכל קהילת המתאמנים הישראלית. אנו שמים לעצמנו מטרה לחבר את ישראל לכושר ואף להגדיל את קהילת המתאמנים בישראל על ידי הכלים הטובים והמעניינים ביותר.

אנחנו מאמינים שמגיע לכולנו חיים מאושרים, מלאי סיפוק והגשמת מטרות, כולנו מחויבים לכבד את הגוף שלנו, כולנו חייבים לדעת איך להשתמש נכון בכלים שיש לנו.

בעולם הכושר והתזונה אין דרך אחת נכונה, אנחנו כולנו אנשים שונים עם מטרות וחלומות שונים. לכן אנחנו, בוואן בודי, באים להציג מרחב נושאים מגוון עם דעות שונות בעזרת הצוות הגדול שלנו שנושמים כושר, 'וואן בודי טים' הכולל עשרות מאמני כושר מקצוענים אמיתיים, תזונאים מוסמכים, צלמים, עורכי תוכן ווידיאו, מנטור למוטיבציה האחראים להביא לכם 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה, את המידע המדויק, המקצועי והמעניין בשביל שתשיגו את המטרות שלכם ותהפכו את החיים שלכם לטובים יותר.

בוואן בודי תוכלו למצוא מדורים המקיפים את רוב עולם הכושר, החל מאימונים, תכניות אימונים לפי מטרה, כתבות על בניית מסת שריר, חיטוב, דיאטה, בריאות, כושר, כולל עולם תזונה מקיף של תפריטי תזונה לפי מטרה, כתבות תזונה ותוספים, מתכוני בריאות מדהימים, מדור מוטיבציה עם כתבות מעוררות השראה וידע פרקטי, ועד לתוכן הסברתי של עשרות סרטונים של תרגילי כושר עד דקה המסבירים איך לבצע תרגילי כושר, מאות ערכים תזונתיים של מזונות ומאכלים, מחשבוני בריאות, תזונה וכושר. אנחנו פה אתכם לאורך כל הדרך, תמיד.

הנהלה דניאל פיטשון - מייסד, מנהל קראייטיב ולקוחות | צוף חננוביץ - מייסד, מנהל תפעול וצוות

המטרה שלנו

וואן בודי - אתר הכושר של ישראל, הוקם במטרה לספק לישראלים בית חם ומקצועי לכל תחום הכושר, תזונה נכונה ואורח חיים בריא על ידי הנגשה באמצעות תוכן איכותי, מקצועי ומעניין. אתר האינטרנט וואן בודי, נותן מענה לכל קהילת המתאמנים הישראלית ושמנו לעצמנו מטרה לחבר את ישראל לכושר ואף להגדיל את קהילת המתאמנים בישראל על ידי הכלים הטובים ביותר והמעניינים ביותר.

ONEBODY TEAM

בוואן בודי תמצאו מדורים המקיפים את רוב עולם הכושר והתזונה, כל התוכן נכתב על ידי מאמני כושר מקצועיים ומובילים בארץ, בנוסף גם תמצאו תזונאים מוסמכים, נטורופתים, מנטורים וקאוצ'רים שאחראים על עולם שלם של מוטיבציה, הכל בשביל המטרה שלך, אנו נהיה איתך כאן לאורך כל הדרך, תמיד.
ONEBODY TEAM
הנהלה

הנהלה

דניאל פיטשון - מייסד, מנהל קראייטיב ולקוחות   צוף חננוביץ - מייסד, מנהל תפעול וצוות