יופרס upress
מידע ותמיכה

30 דולר הנחה בלעדית ליופרס uPress אחסון האתרים של ישראל

למי שקצר בזמן זה קוד הקופון UP05DANPI ומי שרוצה הסבר רחב יותר כתבנו לכם הכל בתוכן הכתבה למטה. אז לפני שאתם רוכשים אחסון בחברת יופרס uPress, יש לנו קופון הנחה בלעדי לתת לכם וגם טריק מיוחד להנחה נוספת שביחד מקנה לכם הנחה של כ-30 דולר.
11 יוני 2018

יופרס uPress קופון

קצר ולעניין – זה קוד קופון הנחה לאחסון אתרים uPress יופרס UP05DANPI והנה השלבים המדויקים:

  1. נכנסים לאתר של יופרס
  2. לוחצים על לחצן 'התחילו 30 יום ניסיון' בוחרים חבילה שמתאימה לאתר שלכם
  3. בצד שמאל לוחצים על לחצן 'יש לי קוד קופון'
  4. מזינים את הקוד הבא: UP05DANPI
  5. קיבלתם הנחה משתלמת במיוחד

הטריק: בוחרים מסלול תשלום לשנה והמערכת תתן לכם חודש ראשון בחינם בשווי של 15 דולר עד 50 דולר הנחה.
כל זה בנוסף לקוד קופון שלנו UP05DANPI אשר נותן לכם עוד מינימום 10 דולר הנחה שנתית לחבילה הזולה ביותר של יופרס, ככול שהחבילה שלכם גדולה יותר, כך גם קופון ההנחה שלנו יהיה הנחה בסכום גבוה יותר.
ההמלצה שלנו לגביי החבילות של יופרס היא לבחור בחבילה האישית, חבילה מדהימה שבדרך כלל מתאימה לרוב הצרכים אלא אם כן יש לכם אתר ענקי.

גם האתר המדהים והגדול שלנו נמצא על שרתי האחסון של חברת האחסון הישראלית יופרס.

אודות מי הם יופרס uPress

יופרס הינה חברת האחסון הטובה ביותר בישראל לאחסון אתרי וורדפרס. יופרס uPress זיהו את מגמת העלייה של האתרי וורדפרס WordPress והחליטו להיות הפתרון המושלם לאחסון אתרי וורדפרס עם כלי ניהול מתקדמים, מקצועיים ועם מחירים מדהימים וזולים. מלב אל לב אנחנו אומרים לכם שעם הכלים של חברת יופרס אפשר להיות בראש שקט משום שהאבטחה הינה מהטובות שקיימות וכך גם סדרת גיבויים זמינה לאתר שלכם ואפילו מהירות טעינה לאתר שלכם, בקיצור באמת חברה טובה והכי כיף שהכל בעברית מלאה!.

הסבר מפורט יותר למי שהתקשה בתהליך הזנת קוד קופון של יופרס:

  1. נכנסים לאתר של יופרס ובוחרים את החבילה המתאימה לכם, המלצה שלנו היא החבילה שנקראת 'אישית', חבילה מדהימה שמתאימה כמעט לכל אחד.
  2. ממלאים את הפרטים האישיים שלכם ואת פרטי התשלום.
  3. טריק להשיג 15-50 דולר הנחה, תלוי בגודל החבילה שלכם, בצד שמאל יש תפריט כחול, בחלק העליון יש את המחיר, לחצו על 'חודש' ובחרו 'תשלום שנתי' והופה חסכתם לכם הרבה כסף וקיבלתם חודש ראשון חינם.
  4. בתפריט הכחול השמאלי, לחצו על לחצן 'יש לי קוד קופון' והזינו את הקוד הבא UP05DANPI
  5. לחצו על לחצן 'הרשמה' הירוק'

יופרס חברת אחסון אתרים וורדפרס וגם אחסון אתרים שהם לא וורדפרס.
ממשק נוח ויעיל, אפילו האתר הגדול שלנו נמצא על שרתי חברת יופרס.

זה הזמן להטמיע את קוד הקופון של יופרס

ההנחה תמיד תהיה 5% מסך הקנייה שלכם, לכן אם תזינו את קוד הקופון במנוי חודשי אתם תזכו ב- 5% הנחה רק בחודש הראשון, אם תבחרו בחבילה שנתית אתם תזכו בסכום גבוהה יותר הנחה.

תתפלאו אבל יש אנשים שרכשו מנוי שרת VPS מתקדם ביופרס שעולה 330 דולר לחודש ובחרו בתוכנית שנתית שעולה 4015 דולר לשנה,
עם ההנחה שלנו הם זכו ב- 5% הנחה ששווים ל- 156 דולר, שהם בעצם 540 שקל!!! וכל זה בזכות זה שהקלידו את קוד הקופון שלנו UP05DANPI

יופרס, יופרס שרתי אחסון, יופרס וורדפרס, יופרס קופון, יופרס הנחה, upress coupon
יופרס upress, upress, upress הנחה, upress קופון, יופרס coupon – לא משנה איך תרשמו את זה, באופן הברור הקופון אצלנו הוא הטוב ביותר!

אודות הכותב
וואן בודי - אתר הכושר של ישראל: יוצרים לישראלים בית חם ומקצועי לכל תחום הכושר, תזונה נכונה ואורח חיים בריא על ידי תוכן איכותי, מקצועי, צעיר ומעניין.