צפו: השחקן כריס המסוורת בטריילר לסדרה Limitless

כריס המסוורת' מבצע משיכה של משאיות, שחייה מתחת לאפס, טיפוס על חבל מעל תהום ועוד דברים חסרי גבולות לסדרה חדשה של דיסני

כריס המסוורת באימון. צילום מסך מיוטיוב.
כריס המסוורת באימון. צילום מסך מיוטיוב.

כריס המסוורת, המוכר לכולנו בזכות תפקידו כ'תור' בסרטי מארוול, אשר כפי שסיפרנו לכם בעבר על התזונה והאימונים המטורפים שלו, מתגלה כעת בטריילר לתוכנית חדשה של דיסני פלוס, הסדרה כריס בוחן לעומק מהי בריאות וכושר במטרה להבטיח חיים חסרי גבולות כל עוד אפשר.

כריס המסוורת' באתגרי אקסטרים מטורפים

סדרה דוקומנטרית בת שישה חלקים שנעשתה בשיתוף של 'דיסני פלוס' ונשיונל ג'יאוגרפיק מציגה את המסוורת' נוסע ברחבי העולם כדי להיפגש עם מומחים לאריכות ימים לדחוף את עצמו מחוץ לגבולות.

"אנחנו מקווים לשפוך קצת אור על רעיונות חדשים ומדע מתפתח תוך התמקדות בהארכת תוחלת חיים בריאה". האתגרים כללו בין היתר טיפוס על חבל מעל פני תהום, משיכת משאית, שחייה קפואה אל מתחת לאפס יחד עם הספורטאי המדופלם רוס אדגלי, כמו עוד ניתן לראות בטריילר חוויות נוספות של טקסים וקבלה עצמית.

כריס המסוורת' 2.0: ללא גבולות

הטריילר מבטיח שבמהלך הפרקים שיעלו לפלטפורמת 'דיסני פלוס' בשנת 2022, כריס המסוורת יעבור 'ריסט' פיזי ופסיכולוגי אל עבר גרסה טובה יותר שלו – כריס המסוורת 2.0.

מה חשבת על הכתבה?

378 אהבו
Upvote Downvote

אודות הכתב ONEBODY.CO.IL

וואן בודי - אתר הכושר של ישראל: יוצרים לישראלים בית חם ומקצועי לכל תחום הכושר, תזונה נכונה ואורח חיים בריא על ידי תוכן איכותי, מקצועי, צעיר ומעניין.

איך שומרים על המשקל

איך שומרים על המשקל כשאנחנו כל היום בדרכים?

אימון רגליים, אישה קופצת וגבר ואישה מראים את השרירים שלהם

מבודדים? קבלו אימון רגליים שתוכלו לעשות כדי לשמור הגזרה