אבקות חלבון טבעוניות: אילו הכי טובות לבניית מסת שריר?

אבקות חלבון טבעוניות הן הפתרון האידיאלי ביותר לצמחונים וטבעונים שרוצים מקור חלבון איכותי וזמין כדי למקסם בניית מסת שריר

אבקות חלבון טבעוניות

אבקות חלבון טבעוניות: אלו הכי טובות לבניית מסת שריר?

אבקות חלבון טבעוניות הן הפתרון האידיאלי ביותר לצמחונים וטבעונים שרוצים מקור חלבון איכותי וזמין כדי למקסם בניית מסת שריר או שימור כתוצאה מאימוני התנגדות.
ישנם הרבה סוגים, לכן החלטנו לעשות סדר ואפילו לתת דוגמאות לאבקות חלבון טבעוניות מומלצות.

רקע על טבעונות ופיתוח מסת שריר

ידוע לנו שאפשר לבנות מסת שריר כתוצאה משילוב של אימוני התנגדות פרוגרסיבים וצריכת חלבון מספקת (1.6-2.2 גרם חלבון עפול משקל גוף לרוב). אבל, מקור החלבון שהראה את הספיגה האיכותית ביותר הוא דווקא מי הגבינה. לא ידידותי לטבעונים.. בכל מקרה, לא חובה לצרוך חלבון מי גבינה כדי לבנות מסת שריר גבוהה, אלא פשוט לצרוך כמות גבוהה יותר של חלבון ממקור טבעוני/צמחוני. כמה יותר? משתנה בין אדם לאדם אבל מדובר על עשרות אחוזים בודדים.

Orgain‏ – אבקת חלבון טבעונית

לפי ביקורות מאוד טובות שסרקנו ברחבי האינטרנט, גילינו שאבקת החלבון הטבעונית orgain מכילה  את גרם החלבון הגבוה ביותר ביחס לקלוריות. בכף מדידה (46 גרם) ישנם 150 קלוריות ו-21 גרם חלבון. חלבון האבקה מורכז מחלבון אפונה בעיקר אשר עשיר בחומצה אמינית בשם לאוצין שחיונית לבניית מסת שריר טובה.

אבקות חלבון טבעוניות

אבקת חלבון טבעונית של פנגיאה: ישראלי איכותי

החברה המוכרת ביותר בישראל בכל הקשור למוצרים טבעונים עשירים בחלבון. מנה אחת היא בגודל של 60 גרם המכילה 88 קלוריות ו-10 גרם חלבון שגם פה ברובו מכיל אפונה. בשונה מאבקות חלבון אחרות, אבקות טבעוניות (האיכותיות מביניהן) יכילו מינימום מרכיבים ורובם יהיו טבעיים אם לא כולם.

קישור ישיר למוצר >> לחצו כאן!

שורה תחתונה: איזו אבקה לחפש?

בגלל שיש כל כך הרבה סוגי אבקות חלבון טבעוניות בשוק. עלינו לעקוב אחר הנחיות מאוד ממוקדות כדי להבטיח שהקניה שלנו תהיה איכותית ומשתלמת. בכל זאת, בניית מסת שריר זה לא צחוק..😉

קריטריונים לקנייה:

  • מינימום חומרים כימים (פחות מ-7 רכיבים למוצר)
  • רוב אחוזי האבקה יהיו ממקור חלבון אפונה
  • כמות הקלוריות עבור 20 גרם חלבון לא תעלה את ה180-200 קלוריות
  • ביקורות והמלצות טובות למוצר

לסיכום:

כל עוד נהיה בטווח חלבון תקין ומגוון במקורות החלבון, נוכל לבנות מסת שריר איכותית בהחלט (כמובן שעם תוכנית אימונים מותאמת). כמובן שנחפש אבקה טעימה ומומלצת הצמודה לכל הקריטריונים שהצגנו למעלה.
בימינו הרבה יותר קל להיות טבעוני בזכות כל השפע ומגוון המוצרים שיש!

בהצלחה!

מה חשבת על הכתבה?

367 אהבו
Upvote Downvote

אודות הכתב ONEBODY.CO.IL

וואן בודי - אתר הכושר של ישראל: יוצרים לישראלים בית חם ומקצועי לכל תחום הכושר, תזונה נכונה ואורח חיים בריא על ידי תוכן איכותי, מקצועי, צעיר ומעניין.

חטיפי חלבון כשרים

חטיפי חלבון כשרים: מי הם הטובים ביותר?

אבקות חלבון מומלצות

אבקות חלבון מומלצות: עדכון חדש מ-2022