מארק וולברג: "אני מתאמץ באימונים ביתיים יותר מאשר ימים רגילים"

כוכב הסרטים ההוליוודי, מארק וולברג, ידוע כחובב כושר מושבע הדואג מאז שהיה נער לגוף מאסיבי, שרירי וחטוב. כעת מארק וולברג מציג משטר אימונים ביתי אינטנסיבי במיוחד ודואג לשתף אותנו בכך

השחקן מארק וולברג לקח את הבידוד להתמקדות מרבית באימונים ביתיים ודואג לשתף עם העולם את האימונים שלו. אמנם לוולברג יש חדר כושר ביתי ופרטי משלו, אך הוא מציג מגוון אימונים ומעודד את המעריצים שלו לשמור על שגרת כושר גם בזמן הבידוד.

וולברג משתמש בין היתר גם ברצועות TRX לאימון חזה, בטן ושרירים נוספים:

מארק וולברג כבר לא הילד שאנחנו זוכרים, הוא בן 50 והוא הוכחה שאפשר לשמור על גזרת גוף מעוררת השראה, גוף שרירי, מאסיבי וחטוב.

מארק וולברג - צילום מסך מעמוד האינסטגרם של מארק וולברג

בסרטוני האינסטגרם שלו מעודד לשמור על כושר וקורא לעוקבים שלו להשאר בכושר, לתת לגוף את המנוחה שמגיעה לו, לעשות פעילות גופנית גם בזמן הבידוד ולעשות ככול האפשר כדי לשפר את המערכת החיסונית.

מארק וולברג שומר על הגוף שלו גם בגיל 50

בשנת 2018 חשף מארק וולברג חלק משגרת האימונים שלו אשר מתחילה בכל יום בשעה 2:30 בבוקר, וזה מה שנקרא הקרבה!

כעת כולנו בבית וזה יכול להיות זמן מתסכל ועצוב בו כולנו מעוכים מול הטלוויזיה, אך זה גם יכול להיות זמן שלכם להיות מעוררי השראה, לנצל את הזמן הפנוי הזה לאימון ביתי, לקרוא עוד על כושר ותזונה כאן בוואן בודי וללמוד לבשל אוכל טעים ובריא. תנצלו את הזמן הזה לדברים טובים!

מה חשבת על הכתבה?

368 אהבו
Upvote Downvote

אודות הכתב ONEBODY.CO.IL

וואן בודי - אתר הכושר של ישראל: יוצרים לישראלים בית חם ומקצועי לכל תחום הכושר, תזונה נכונה ואורח חיים בריא על ידי תוכן איכותי, מקצועי, צעיר ומעניין.

כריס המסוורת באימון. צילום מסך מיוטיוב.

צפו: השחקן כריס המסוורת בטריילר לסדרה Limitless

התחלת להתאמן

התחלת להתאמן? 6 טיפים שחייב לדעת