אימונים

נינג'ה ישראל פרק 14: מסלול ה- V.I.P

פרק מיוחד עם מפורסמים שמתחרים על מסלול הנינג'ה
01 ספטמבר 2018

עוד פרק של נינג'ה ישראל ישודר לו במוצש הקרוב 01.09.18 בכמות פרקים של שלוש בשבוע, שזה מוגזם לכל הדעות

בפרק 14 של נינג'ה ישראל נראה פרק מיוחד משום שכל מי שהולך להתחרות על תואר הנינג'ה של ישראל יהיו מתמודדים שכולנו מכירים, המתמודדים יהיו כולם VIP.

הנה רשימה של חלק מהמתמודדים שהולכים להופיע על מסלול הנינגה בפרק 14 ביום שבת בערב:

סטפן לגר – רקדן וזמר ששמו עולה רבות לאחרונה בעיקר בגלל השיר והקליפ החדש שהוציא 'קומסי קומסה' וגם בגלל פרסומת שעשה עבור "יס".

תאלין אבו חנא – בחורה שאנחנו באופן אישי לא הכרנו אבל מחיפוש קצר בגוגל עולה שהבחורה היא טראנסית, משמע הייתה פעם גבר וכיום בחרה לחיות את חייה בתור אישה. תאלין עובדת במקצועה כדוגמנית.

עמרי בן נתן – עמרי התפרסם כנכנס לבית האח הגדול, מגיע מרקע של ספורט מקצועי כשהקים את נבחרת ישראל לסקי מים הכבלים וזכה במדליה האירופאית הראשונה לישראל בסקי מים.

יערה בנבנישתי – גם את יערה אנחנו לא מכירים אבל ויקפדיה אומרים שמגזין "פורבס" הכריז על יערה במקום השישי תור הדוגמנית המרוויחה ביותר בישראל.

אלינה לוי – את אלינה את מכירים בתור אלין לוי, יוצאת האח הגדול לפני הרבה שנים, מאז למדה בבית ספר למשחק.

טום אביב – טום התפרסם בזכות מאסטר שף ולא נראה לנו שיש לו רקע מיוחד בספורט..

אנחנו בעד הקונספט של מסלול כוכבי VIP אבל למה להביא פליטי ריאלטי שאין להם שום קשר לספורט וכושר ולא להביא כוכבים שהם ספורטאים ומתעסקים בכושר באמת.. התשובה? רייטינג..
קשת ערוץ 12 שוב פעם מוכיחים לנו שאין להם כוונה לעשות טלוויזיה אמיתית אלא להביא לנו טראש שזה הכי קל ואולי לתת לנו כמה דקות של הנאה ופאן אבל הערכה של הצופים הם לגמרי לא מקבלים.

הסיקור המלא יעלה לאחר שידור הפרק עם כל מה שהתמודדים עברו, מי נפל למים ומי עבר את מסלול הנינג'ה.

 

אודות הכותב
וואן בודי - אתר הכושר של ישראל: יוצרים לישראלים בית חם ומקצועי לכל תחום הכושר, תזונה נכונה ואורח חיים בריא על ידי תוכן איכותי, מקצועי, צעיר ומעניין.