2 תנוחות יוגה: הפחתת סטרס

2 תנוחות יוגה: הפחתת סטרס. הכללת קצת מתיחות בשגרת הבוקר היומית שלך יכולה לעזור לך להמריץ את היום. זה גם יכול לעזור לך להיכנס ליום עם רמות גבוהות יותר של ביטחון

2 תנוחות יוגה

2 תנוחות יוגה: הפחתת סטרס

2 תנוחות יוגה: הפחתת סטרס. הכללת קצת מתיחות בשגרת הבוקר היומית שלך יכולה לעזור לך להמריץ את היום. זה גם יכול לעזור לך להיכנס ליום עם רמות גבוהות יותר של ביטחון. רצף זה יכול להימשך פחות מ-10 דקות. זה באמת יכול לעשות הבדל באופן שבו הגוף והנפש שלך מתחילים את היום.

תנוחת הילד

תנוחה משקמת זו מצוינת למתיחה בעדינות את הירכיים, האגן, הירכיים ועמוד השדרה, שכולם יכולים להיות מעט מתוחים בבוקר. זה יכול להרגיש ממש נהדר אם ישנת קצת "לא נכון" או התפתלת. זה גם מרגיע את המוח ומקל על מתח ועייפות, כך שזה יכול לעזור להתחיל את היום ברגל ימין.

איך מתחילים?

  • מתחילים על ארבע על המזרן, עם הברכיים ישירות מתחת לירכיים אבל האצבעות הגדולות נוגעות
  • שאפו והרגישו את עמוד השדרה גדל
  • בזמן הנשיפה, קחו את הישבן שלך חזרה לעקבים והצמידו את הסנטר לחזה.
  • תנוחו כאן, עם המצח על הקרקע וזרועות מושטות
  • החיזקו את זה במשך 5 נשימות

כלב מביט מטה

התנוחה הזו נהדרת לבוקר מכיוון שהיא היפוך קל. זה מאפס את מערכת העצבים שלך, מרגיע את המוח וממריץ את הגוף. זה יכול להיות להקל על עייפות. אם יש לך בעיות גב שמשפיעות על השינה שלך ומשאירות אותך כואב ועייף, התנוחה הזו היא במיוחד בשבילך. שקול לעשות את זה פי שניים מהזמן המוצע להלן או לחזור אליו בין תנוחות אחרות ברצף זה למשך שלוש נשימות בכל פעם.

מוצרים חובה ליוגה>>

האם אהבת את הכתבה?

322 אהבו
Upvote Downvote

מאת ONEBODY.CO.IL

וואן בודי - אתר הכושר של ישראל: יוצרים לישראלים בית חם ומקצועי לכל תחום הכושר, תזונה נכונה ואורח חיים בריא על ידי תוכן איכותי, מקצועי, צעיר ומעניין.

4 יתרונות לאימון כוח

4 יתרונות לאימון כוח

ציוד חובה לחדר כושר

ציוד חובה לחדר כושר ביתי