5 דרכים לנוע יותר בחיי היומיום

5 דרכים לנוע יותר בחיי היומיום? זה יכול להרגיש מהמם אם נצליח לפנות זמן לפעילות גופנית. במאמר זה נציג כמה טיפים להצלחה זו. פשוט מלאו את החסר

5 דרכים לנוע יותר

5 דרכים לנוע יותר בחיי היומיום

5 דרכים לנוע יותר בחיי היומיום? זה יכול להרגיש מהמם אם נצליח לפנות זמן לפעילות גופנית. במאמר זה נציג כמה טיפים להצלחה זו. פשוט מלאו את החסר: הורה עובד, עובד במשמרות לילה, יזם, סטודנט, אדם שנוסע לעבודה או הורה שנשאר בבית ושומר על ילדים בחיים. אנחנו לא לבד בנושא זה של הכנסת פעילות גופנית לחיי היומיום. לפעמים צריך פשוט לתזמן ולהכניס ללוז את האימון המיועד, אחרת זה לעולם לא יקרה באופן עקבי

הנה 5 דרכים לנוע יותר במהלך חיי היומיום:

1. עלה במדרגות

אני יודע. זה כל כך משעמם, ושמעתם את זה מיליון פעמים. עם זאת, זה אחד הטיפים הטובים ביותר מסיבה כלשהי.. עלייה במדרגות במקום במעלית מגבירה את הדופק, מסייעת בשיווי המשקל ומגבירה הוצאה קלורית. אם אתה מרגיש אנרגטי ויש לך כמה דקות, אתה יכול אפילו לעשות כמה הרמת עקב מקצה המדרגה כדי לחזק את התאומים, או לעלות במדרגות שתיים בכל פעם. דלג על המעלית, הגוף והלב שלך יודו לך.

2. שלבו מפגשי הליכה

אם אתה עובד מהבית או עברת לשיחות ועידה וירטואליות, קבע טיול במהלך שיחה אחת ביום. אם אינך צריך לבהות במסך שמביט בגיליונות אלקטרוניים, חבר את האוזניות שלך, הכנס את הטלפון לכיס ופתור את בעיות העולם בהליכה. זו דרך מצוינת לערבב את שגרת היומיום שלך. ואם אתה עובד במשרד, קח את הפגישות שלך אחד על אחד ללכת. הליכה משותפת משפרת את הקשר בין הצוות, ואולי אפילו תעלה רעיונות טובים יותר. מחקרים מראים שהליכה מגבירה את היצירתיות ומגבירה את החדות הנפשית

3. תעשו מכרעים

אני עושה את זה הרבה, ואני מקבל לפעמים מבטים מצחיקים, אבל היי – אני איש עסוק, והזמן שלי יקר! כשאתה עושה קניות, נסה ללכת או לזנק במעברי הסופרמרקט בעודך אוחז בעגלה. העגלה מציעה נקודת איזון טובה, ואתה יכול לקבל בערך 10-20 מכרעים במעבר אחד, תלוי באורך המעברים של הסופרמרקט שלך. לכו על זה, זה כיף להפתיע!

4. שבו על כדור התעמלות

החלף את כיסא המשרד שלך לכדור יציבות. זה יכול לעזור עם כאבי גב ולעזור לשפר את היציבה, ובזמן הישיבה על הכדור, אתה יכול לעשות כמה מתיחות ניידות עדינות לצוואר, לאגן ולעמוד השדרה שלך. נסה תנועת חישוק הולה ותחבה ושחרר את האגן כדי לעזור להפעיל את מייצבי הליבה שלך. אם אתה רוצה להוסיף קצת עבודת בטן, אתה יכול גם לנסות צעדות בישיבה או תרגילים אחרים על הכדור – הכל תוך כדי ישיבה ליד השולחן שלך!

5. חונים רחוק: הולכים יותר

אמנם אנחנו צריכים להיות בטוחים וערניים לסביבתנו, אבל אם אתם נמצאים באזור בטוח ומואר היטב, שקול חניה רחוק יותר מהכניסה לכל מקום אליו אתה הולך. הוספת כמה דקות של זמן הליכה פה ושם מצטברת עם הזמן ויכולה להגדיל את ספירת הצעדים היומית שלך!

לסיכום

אני מקווה שהרעיונות האלה יניעו ויעוררו אותך לקום ולנוע קצת יותר במהלך היום שלך. אני יודע כמה קשה לשמור על שגרה טובה. זה יכול להיראות מהמם כשאתה מתחיל להתאמן, אבל ניסיון של כמה מהדברים האלה יעזור. התחל בקטן על ידי הוספה של כמה נפילות פה ושם, מפגש הליכה פעם בשבוע, או מדרגות כמה פעמים, ולפני שאתה יודע את זה, אתה תהיה זז וגרוב הרבה יותר ממה שהיית קודם.

האם אהבת את הכתבה?

351 אהבו
Upvote Downvote

מאת ONEBODY.CO.IL

וואן בודי - אתר הכושר של ישראל: יוצרים לישראלים בית חם ומקצועי לכל תחום הכושר, תזונה נכונה ואורח חיים בריא על ידי תוכן איכותי, מקצועי, צעיר ומעניין.

למה להתאמן

למה להתאמן? מה גורם לנו להמשיך?

אימון בקבוצות

אימון בקבוצות: יותר יתרונות בריאותיים