אנשים עסוקים? ככה תחסכו זמן בחדר כושר!

אנשים עסוקים מדי בשביל להתאמן? להקדיש זמן לכושר שלך תמיד ישתלם, אז הנה כמה טיפים שיעזרו לך לשמור על מסלול הבריאות שלך כשהזמן קצר.

אנשים עסוקים?

אנשים עסוקים? ככה תחסכו זמן בחדר כושר!

אנשים עסוקים מדי בשביל להתאמן? להקדיש זמן לכושר שלך תמיד ישתלם, אז הנה כמה טיפים שיעזרו לך לשמור על מסלול הבריאות שלך כשהזמן קצר.

1. ללכת מוקדם למכון כושר

לקום מוקדם כדי ללכת לחדר כושר זה לא כל כך כאב כמו שזה נראה. על ידי יציאה מוקדם תפספסו את התנועה וחדר הכושר יהיה שקט יותר, כך שלא תצטרכו לחכות כדי להשתמש בערכה האהובה עליכם. כשתסתיים הפגישה שלך יהיה לך כל היום לפניך וברגע שתכנס לשגרה תתחיל להרגיש מצוין.

2. הצטרפו לשיעור אקספרס

שיעורי אימון אינטרוולים בעצימות גבוהה (HIIT) של 15-30 דקות אלו נותנים אגרוף בכל הנוגע לאירוב, שריפת קלוריות במהירות. ביצוע שניים או שלושה מפגשי HIIT בשבוע יעזור לבנות את הכושר הקרדיו שלך ולהזניק את הדם תוך זמן קצר.

3. השאר את הטלפון הנייד שלך בחדר ההלבשה

קל להסיח את דעתו על ידי התראות חברתיות, הודעות טקסט, שיחות או אפילו סתם ערבוב מוזיקה. אם אתה רוצה לחסוך זמן, נסה להשאיר את הטלפון בחדר ההלבשה. חבר את האוזניות למערכת הבידור של חדר הכושר או פשוט האזנה למוזיקה המתנגנת מהרמקולים.

4. ארזו את התיק ערב לפני

הנח את ערכת הכושר שלך והכין את התיק שלך ערב קודם כדי שתוכל פשוט לקפוץ, להתלבש וללכת. הקפד לארוז רק את היסודות של תיק הכושר שלך כדי להבטיח שלא תבזבז זמן בחיפוש בתיק שלך אחר האוזניות או בקבוק המים שלך. פחות זה יותר

5. רוץ לחדר הכושר

מה יכול להיות חימום טוב יותר מאשר לרוץ לחדר הכושר? חסכו לעצמכם עשר דקות והגיעו כבר מסודרים לאימון שלפניכם.

6. הגדר לעצמך סופר סט מראש

ניתן לחסוך זמן על ידי תכנון מה התרגילים שאתה הולך לעשות מראש. צרו מעגל משלכם (או בקשו ממאמן אישי שיכין לכם אחד) והשלימו אותו כמה שיותר פעמים תוך 30 דקות – עבדו עם כמה שפחות תקופות מנוחה ככל שתרגישו נוח.

7. הכינו את השייק שלאחר האימון מראש

כשיש לך מעט זמן זה יכול להיות מפתה לדלג על כמה מרכיבים מרכזיים בשגרת הכושר שלך, אבל ההתאוששות היא חלק חיוני מהכושר. הכינו את החטיף שלכם לאחר האימון, כמו שייק פירות יער עם פירות יער, שיבולת שועל, יוגורט, חלב, אגוזים וזרעים, ערב קודם. פשוט תוציא אותו מהמקרר לפני שאתה הולך לחדר הכושר ותדלק, וזה הכרחי במיוחד אם אתה צריך ללכת ישר לעבודה לאחר האימון.

האם אהבת את הכתבה?

172 אהבו
Upvote Downvote

מאת ONEBODY.CO.IL

וואן בודי - אתר הכושר של ישראל: יוצרים לישראלים בית חם ומקצועי לכל תחום הכושר, תזונה נכונה ואורח חיים בריא על ידי תוכן איכותי, מקצועי, צעיר ומעניין.

בעבודה? 5 תרגילים שתוכלו לעשות!

בעבודה? 5 תרגילים שתוכלו לעשות!

3 טיפים להפחתת פציעות בחדר כושר

3 טיפים להפחתת פציעות בחדר כושר