הצרכנייה: דנונה פרו? טעמנו ויש לנו מה לומר

דנונה פרו

את הדנונה פרו החדש כבר ניסיתם? אנחנו טעמנו והיה לנו מה להגיד והרבה.

דנונה פרו, מי אתה באמת?

עם עליית המודעות שהחלה עם התחזקותו של האינסטגרם, הבינו חברות הענק בתעשייה וביניהן דנונה של חברת שטראוס כי מוצרי חלבון הם מוצרים בעלי צריכה וביקוש גבוה והחלו לצאת בסדרות מוצרים בסימן חלבון, האם זהו פתרון יעיל ומהיר לצרכן החלבון, והאם אותם מוצרים בכלל טעימים?

יוגורט עם אננס
הראשון שטעמנו היה היוגורט אננס, היו ספקות בהתחלה משום שכמה טעים כבר יכול להיות יוגורט עם תוספת חלבון, האמת? יוגורט דנונה פרו האננס הפתיע בגדול, כמו הפרי, לא אכזב גם המעדן בטעמו שהזכיר מאוד גם במרקם את מעדן הילדים 'גמדים', בתחתית המעדן יש חתיכות פרי אננס, קיים טעם לוואי קטן, כנראה בגלל חתיכות האננס, לא משהו קריטי שהפריע ליהנות מהטעם הכולל.

יוגורט תות
ביוגורט השני כבר החכמנו וערבבנו את חתיכות הפרי המסתתרות למטה עם היוגורט עצמו, רוב מעדני התות הקיימים היום בשוק הם אכן אחד הטעמים היותר נחשקים.
במעדן עצמו קיים חתיכות תות אמיתי (8.6%) התות אכן היה טעים אך לא טעים כמו האננס.
ואם דיברנו על דה ז'ה וו מהגמדים של פעם, גם פה תזכו לאחד שכזה והפעם גם עם הטעם הנכון.

יוגורט אפרסק
דוז פואה – יוגורט האפרסק השאיר עלינו רושם ובעיקר טעם טוב, עם 9.3 אחוז פרי אפרסק, איך הטעם? משהו באיזון של היוגורט עם המתיקות של האפרסק עובד מעולה ובעיקר הזכיר לנו מאוד את מעדן הפרילי שקיבלנו כשהיינו חיילים לוחמים שמקבלים בשטח פרילי אפרסק ומרגישים מאושרים. דנונה פרו אפרסק או פרילי בתחפושת? אתם תגידו.

יוגורט פירות יער
מכירים את הרגע הזה שאתם פותחים קופסאות מתכת של עוגיות חמאה ומוצאים בפנים את הברגים של אבא ואטבי הכביסה של אמא? ככה הרגשנו כשפתחנו וטעמנו את היוגורט דנונה פירות יער.
טעם היוגורט אחיד בכל סדרת המעדנים אך טעם הפירות לא השתלב טוב (בלשון המעטה), הטעם היה דומיננטי מדי, מרוכז מידי וסינטטי.
כפית טעימה והמשכנו הלאה.

yogurt_5

הטעם האחרון הוא הרגיל, טעם קלאסי ללא תוספת פרי.
גביע יוגורט בעל 12 גרם חלבון, בשונה מהאחרים שהיו עם 10 גרם.
לאחר שתטעמו אותו הטעם יזכיר לכם משהו, במידה ותהיתם טעם של מה אנחנו פה כדי לעזור לכם, טעם בדיוק כמו של גבינה לבנה, מרקם טיפה יותר סמיך כי בכל זאת מדובר ביוגורט, אך ההבדל ביניהם טמון בעצימת עיניים וניחוש. קיים גביע יוגורט של 150 גרם עם 12 גרם חלבון וקיים גם גביע מוגדל של 20 גרם חלבון ו200 גרם יוגורט מה שהיה נראה לנו גדול ומכביד על הבטן.

מה היה לנו פה, סדרת מוצרי חלבון המשווקת על ידי דנונה של חברת שטראוס, אבל מה לא ציינו על המוצרים?
אף אחד בפרסומות לא טרח להזכיר שבגביע יוגורט רגיל מן השורה יש גם באזור ה5.5 גרם חלבון ל100 גרם כך ש150 גרם מוצר יהיה גם קרוב ל10, היחיד שהוסיפו לו מעט חלבון מעבר הוא באמת היוגורט דנונה פרו קלאסי (ללא תוספת פרי) שיש בו 12 גרם. ברגע שראינו את ההשוואה הבנו שכל העניין היה לשווק לקהילת המתאמנים ההולכת ומתעצמת עוד מוצר שהוא כביכול מוצר המיועד למתאמנים הרוצים לצרוך יותר חלבון.

עלות: 5 ₪ עבור יוגורט מסדרת דנונה פרו 150 גרם.

דירוג: 3.5 במדד וואן בודי

What do you think?

368 points
Upvote Downvote

Written by ONEBODY.CO.IL

וואן בודי - אתר הכושר של ישראל: יוצרים לישראלים בית חם ומקצועי לכל תחום הכושר, תזונה נכונה ואורח חיים בריא על ידי תוכן איכותי, מקצועי, צעיר ומעניין.

12 טיפים שיהפכו אותך לדבר הכי חם בחדר כושר

המבורגר עדשים

לא לטבעונים בלבד: המבורגר עדשים מפוצץ חלבון