אימונים

נינג'ה ישראל – פרק 9

נראה שהחבר'ה שם בנינג'ה ישראל התחילו להבין עניין ואפשר לראות שיפור ניכר בין פרק 9 לפרקים הקודמים, רמת המקצועיות עלתה, רמת הטראש הרדידות ירד ואנחנו בוואן בודי - אתר הכושר של ישראל מאושרים עד הגג על קידום הכושר בישראל בפריים טיים ערוץ 12, קשת. נינגה ישראל הנה כל מה שהיה בפרק ביום רביעי ה-22.08.
23 אוגוסט 2018

נינג'ה ישראל – 22.08 פרק 9

הפרקים משתפרים, המסלול עולה שלב, הנה המתמודדים וכל מה שקרה בפרק 9 של נינג'ה ישראל. מתחילים.

עומר גרינס – מאמן כושר, מתאמן 10 שנים, בעל גוף מאסיבי, חזק ושרירי
עומר מספר על שיטת האימונים שהוא עובד איתה וזה אימוני ה- Hiit וכיף לראות שמונחי כושר מקצועיים מקבלים חשיפה בפריים טיים של לב הטלוויזיה.
את מכשול הסטפר עומר עובר בקלילות ומיד אחריו מגיע הצלחת המעופפת, מכשול הצלחת המעופפת הכשיל המון אנשים ועומר עובר את המכשול בצורה מרשימה למדי,
עומר מגיע אל מכשול קפיצה במוט ולמרות שאפשר היה לראות בברור שביצע את המכשול בצורה טובה אך עומר איבד אחיזה ונפל אל המים.

מרגע מקצועי לרגע של קלילות של אסי עזר ורותם סלע שהם על תקן רגעי ה-Fun ולא כושר בעליל, רותם לוקחת את הפלאפון ומעלה סטורי של המתמודד.

מה יהיה עם הגרסה הישראלית
מיד אחריו מגיע ראיון עם מתמודד נוסף, ליעד, שבמקום לספר על כושר וספורט מספר על הדייטים והבנות שהוא יוצא איתם, אנחנו מרגישים שאנחנו רואים תוכנית דייטים ומקווים שזה דייט בחשכה ושמישהו יכבה כבר את הראיון ולא בגלל המתמודד אלא בגלל הגרסה הישראלית של התוכנית שחייבת להוסיף רדידות לתוכנית מקצועית. אגב ליעד עבר באופן מרשים ומפתיע את המסלול אך בזמן גבוה של 03:34 שניות.

רון בן ישי – רון מגיע עם רקע של ספורט מענף הפוצ'יוולי, בעל גוף אתלטי, גבוה וקליל אשר נותן לו היתרון במכשול הסטפר אך במכשול המוט בקפיצה רון מאבד אחיזה ונופל במכשול המוט. חבל דווקא היינו בעדו.

רותם ואסי
הנה מגיע עוד זמן שידור של אסי עזר ורותם סלע ובנימה אישית? רותם סלע כוכבת אמיתית שפשוט שמה ז** על כל מה שקורה מסביב, מבסוטים עליך.

מורדי הרוש – בודיבילדר אמיתי, 17 תחרויות במה בהם קטף לא מעט ניצחונות במקום 1, יש סטיגמה שלבודיבילדר הרבה יותר קשה לעבור את מסלול הנינג'ה משום שבמסלול הנינג'ה צריך קלילות, זריזות וכוח, מורדי בא לשבור את הסטיגמה הזאת. לאחר כמה מכשולים אותם עבר מורדי עם הרבה נחישות וכוח, מורדי נופל במכשול הגשר, אנחנו מהמרים שמשם מורדי הלך ישר לדחוק חזה ולהרים כבד.

הרכלן הבא
במהלך ראיון עם מתמודד נוסף, אסי ורותם מודים שאין להם שום עניין ומושג בספורט וכושר, ולא רק זה, הם בעצמם לא מבינים למה בחרו אותם להנחות תוכנית שאין להם שאין זיקה לתחום ושאם היו צריכים להתאים להם תוכנית להנחות זה היה תוכנית ריכולים. מצד אחד זה מעצבן לראות אנשים שלא מבינים בכושר מנחים תוכנית כושר, מצד שני זה הדרך הטובה ביותר לתת לקהל שלא מעניין אותו כושר להתעניין בתוכנית כושר וכך לגרום לאנשים להתחבר יותר לתחום הכושר.
מה אתם חושבים? תצביעו עכשיו

 

כרמל רז רומיאו – כרמל בן 18, מגיע מרקע של טיפוס ובנוסף מגיע עם חולצה של 'קפטן אמריקה', אנחנו כבר בעדו. כרמל מתחיל את המסלול בניתורים מדהימים במכשול הסטפר, עובר את הצלחת המעופפת וגם את בגשר, כרמל מגיע אל מכשול הקפיצה במוט וזה אמור להיות פשוט עבורו בגלל רקע הטיפוס וזה אכן קליל בשבילו וכרמל עובר את המכשול, מגיע אל הקרוסלות וגם אותם עובר באופן מקצועי ומהפנט. כרמל מסיים את המסלול בזמן מרשים של 02:16 שניות! שאפו ילד.

מור אסא – בחורה סוף סוף, מגיעה מרקע של התעמלות קרקע ובנוסף גם קרוספיט ואנחנו מחזיקים לה אצבעות שתהיה האישה הראשונה שעוברת את מסלול "נינג'ה ישראל".
מור עוברת את מכשול הסטפר, הצלחת המעופפת וגם את הגשר השבור אך לוקח לה המון זמן. מור מגיעה אל מכשול קפיצת המוט ונופלת למים.

קיריל סורוקוב – בחור עם כושר וסיבולת ברמה גבוהה שעושה כרגע את שביל ישראל והגיע על הדרך (ממש עם התיק, גימיקי משהו) למסלול הנינג'ה. האמת שקיריל ביצע את המסלול במהירות שיא אך לקח המון זמן בין מכשול למכשול, לקח את הזמן להוריד חולצה, פתאום התחיל לרקוד ובסוף נתקע המון זמן במכשול הקיר וסיים מסלול בהמון זמן של 04:26 שניות. אנחנו אומרים תוריד חולצה, תרקוד ותנשום בסוף המסלול, ממש לא באמצע.

בנימה אישית מוואן בודי
כמו שאתם זוכרים, בפרק הקודם יצאנו על הגרסה הישראלית שמוזילה את פורמט "נינג'ה ווריור" העולמית עם רדידות של ריאלטי ישראלי בינוני מלווה בטראש, בפרק הנוכחי אפשר לראות שיפור במצב, הפרק היה יחסית מקצועי וגם כיפי לצפייה עם מידי פעם קטעי פאן לקהל הישראלי הרחב. יש עוד לאן לשאוף, היינו שמחים לראות אנשים מקצוענים עם זיקה לתחום הכושר לוקחים איזשהו חלק בליווי התוכנית.

כתבו לנו עכשיו בתגובות בתחתית העמוד מה דעתכם על הפרק ונעלה את התגובות לסטורי באינסטגרם שלנו.

אודות הכותב
וואן בודי - אתר הכושר של ישראל: יוצרים לישראלים בית חם ומקצועי לכל תחום הכושר, תזונה נכונה ואורח חיים בריא על ידי תוכן איכותי, מקצועי, צעיר ומעניין.