צילום מסך מהאינסטגרם
אימונים

גוף חטוב בשנה: שינוי גוף למען תפקיד ב"מארוול"

השחקן קומייל ננג'יאני התקבל לתפקיד הנחשק ככוכב 'שומרי הגלקסיה' של אולפני הענק 'מארוול' ולצורך כך החל תהליך אימונים ארוך של בניית מסת שריר וחיטוב, כעת הוא מספר על התהליך
17 דצמבר 2019

חיטוב ובניית מסת שריר בשנה: כוכב מארוול מספר

כולנו מכירים את השחקן קומייל ננג'יאני אשר משחק בסרטים רבים כמו 'שוטר על הדרך' שיצא השנה לקולנוע, 'סוכן וחצי', 'מייק ודייב מחפשים דייט' ועוד סדרות וסרטים נוספים.
כעת קומייל חושף לעוקבי האינסטגרם שלו את הגוף החטוב והמאסיבי אשר עליו הוא עבד לאחר שקיבל את הבשורה כי קיבל תפקיד בסרטי 'שומרי הגלקסיה' של 'מארוול'

קומייל ננג'יאני הוסיף לצד התמונה אותה פרסם באינסטגרם כי מעולם לא חשב שהוא יהיה כמו אותם האנשים האלה יעלה תמונה מפתה ללא חולצה אבל הוא מרגיש שהוא עבד כל כך קשה שהוא מוכרח לעלות.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @kumailn on

מספר על תהליך האימונים באינסטגרם

"לפני שנה גיליתי כי אני הולך להופיע בסרט של מארוול והחלטתי לשנות את המראה שלי. לא הייתי עושה זאת בלי שנה עם המאמנים והתזונאים הטובים ביותר שקיבלו משכורת מהאולפן הגדול בעולם.
אני מבין למה לא עשיתי זאת קודם. זה היה בלתי אפשרי בלי המשאבים בזמן ההוא".

לשם ההשוואה – כך היה נראה בעבר (עם סטן לי ז"ל יו"ר מארוול קומיקס)

 

תהליך חיטוב יכול להיות מייאש לפעמים

"אני מבטיח שאחזור להיות אדם מעניין" אמר קומייל, בוודאי משום שעבר תהליך חיטוב קשה אשר יכול לגרום להיות מדוכדך וחסר חשק לדברים רבים.
קומיל הוסיף והודה לאישתו, אמילי: "התודה הגדולה היא לאמילי גורדון שסבלה את התלונות שלי ואת הדיבורים הבלתי פוסקים על אימונים ותזונה לאורך השנה האחרונה"

בשביל זה אנחנו פה, וואן בודי

זה נכון, תהליך חיטוב ובניית מסת שריר יכול להיות קשה מאוד ולהרגיש בלתי אפשרי אך הוא אפשרי, זה לוקח זמן ודורש כלים וידע רב, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, וואן בודי.
אנחנו נמשיך לתת את הכלים הטובים ביותר כדי לספק לך את הגוף והחיים שתמיד רצית, וואן בודי – אתר הכושר של ישראל.

    רוצים לקבל את onebody למייל? הרשמו לניוזלטר שלנו

    אודות הכותב
    וואן בודי - אתר הכושר של ישראל: יוצרים לישראלים בית חם ומקצועי לכל תחום הכושר, תזונה נכונה ואורח חיים בריא על ידי תוכן איכותי, מקצועי, צעיר ומעניין.