יטבתה פרו
עולם התזונה

הצרכנייה: יטבתה פרו

הפעם בפינת הצרכנייה טעמנו את מוצרי יטבתה פרו, משקאות חלב בטעמי שוקו, וניל וקפה, האמת? יצאנו מרוצים
30 יוני 2019

יטבתה פרו ב-3 טעמים

תעשיית מוצרי החלב נמצאת בשנה האחרונה במלחמה של ממש, החברות הגדולות התחילו להבין את כמות קהל המתאמנים הישראלי ומאז לא מפסיקות בייצור של מוצרי חלבון מגוונים: יוגורטים, משקאות חלב, חטיפי אנרגיה עם חלבון, רק חסר שימציאו במבה בתוספת חלבון (יא!).

הפעם בפינת הצרכנייה טעמנו את מוצרי יטבתה פרו, משקאות חלב בטעמי שוקו, וניל וקפה, ואיך אפשר שלא להתחיל עם הווניל.

יטבתה פרו ווניל

לא התאפקנו ומבין שלושת הטעמים היד שלנו לקחה באופן לא רציונלי את טעם הווניל, כבר בפתיחת הבקבוק החלל התמלא בריח של וניל ספק מגרה ספק מלאכותי, לא מפתיע אם מתחשבים בזה שעל הבקבוק יש תמונה של מקל וניל, אך מסתכלים על הרכיבים לא מוצאים זכר לווניל, רוצים לדעת מה הטעם? האמת שזה היה מפתיע, הטעם היה טעים כמו חלב רגיל בתוספת וניל, טעים וזורם בלי שום טעם לוואי. מה שכן המרקם היה נוזלי מידי ופחות כיפי. היינו קצת קשים אז הנה הפרגון – סחטיין, 18 גרם חלבון לבקבוק 250 מ"ל – שאפו!

שורת הת'כלס: יטבתה פרו וניל היה בסדר גמור, לא עפנו ויש מקום לשיפור בעיקר במרקם.

Embed from Getty Images

יטבתה פרו שוקו

"יאא!", זה היה המילה הראשונה שאמרנו מיד אחרי הטעימה הראשונה של המשקה בטעם שוקו, הטעם היה הטעם המוכר של שוקו יטבתה המיתולוגי, קצת חלש יותר. אנחנו היינו שמחים להתעורר כל בוקר עם בקבוק כזה. גם פה 18 גרם חלבון לבקבוק 250 מ"ל ו-16.5 גרם פחמימה.

שורת הת'כלס: יטבתה פרו שוקו היה לנו טעים מאוד, מרקם מעולה ובאופן מפתיע הוא עם יחס פחמימות וסוכרים הכי נמוך מבין שלושת הטעמים ועם 18 גרם חלבון – היה נפלא!

Embed from Getty Images

יטבתה פרו קפה

טעמנו את הטעם השלישי בסדרה, יטבתה פרו בטעם קפה, או בשמו האמתי קפה קר בטעם חלבון, לא טעים כמו קפה קר של ארומה אבל קפה קר סבבה כזה אחרי האימון.
אם אתם רוצים לשתות חלבון וקפה לפני האימון – שתו את זה, אבל אל תתפלאו שנרדמתם על ספת האימונים כי יש בזה סך הכל 0.63% קפה נמס.

שורת הת'כלס: משקה חלבון חמוד והכי פחות מלהיב מבין שלושת הטעמים, אם אתם ביום חם ובא לכם קפה קר, קחו אחד כזה.

לסיכום

טוב הגיע הזמן שמוצרי בריאות ישתלבו לנו על מדפי הסופר, צריך לומר לחברות החלב שבאות להשתלט לנו על צריכת החלבון היומית – תתאמצו קצת יותר, נכון המוצרים שלכם טעימים וגם עם כמות חלבון יפה אבל עדיין לא מספיק חלבון וקיים הרבה פחמימות וסוכרים. המוצרים טעימים, נגישים, לא יקרים כ"כ ואפשר להרגיש את השינוי שמתחולל בארץ בתחום הכושר והתזונה.

עלות: 4.5 ₪ עבור בקבוק יטבתה פרו 250 מ"ל עם 18 גרם חלבון.

דירוג: 3.5 במדד וואן בודי.

אודות הכותב
וואן בודי - אתר הכושר של ישראל: יוצרים לישראלים בית חם ומקצועי לכל תחום הכושר, תזונה נכונה ואורח חיים בריא על ידי תוכן איכותי, מקצועי, צעיר ומעניין.