in

האימון של הנשיא: אם אובמה יכול, גם אנחנו יכולים

אנשים מתלוננים תמיד שאין להם מספיק זמן, נשיא ארה"ב הקודם, ברק אובמה דיווח למגזין "Men's Health" האמריקאי שהוא מבצע פעילות גופנית של 45 דקות לפחות כל יום, שישה ימים בשבוע. וואן בודי עוזרים לך להכניס אימון אמיתי במהלך שגרה העמוסה שלך, כי אם נשיא ארצות הברית מצליח למצוא שעה ביום לאימון גם אתם יכולים, YES WE CAN.

לא מצליחים לפנות זמן להתאמן? אולי אובמה ישנה את העובדה זו

משרה מלאה, סידורים, ילדים, בן/בת זוג, בקשות של חברים, משפחה, עבודה, אחרי סדר יום כזה כולנו מרגישים חנוקים. "איך אפשר לצפות ממני ללכת למכון כושר לשעה של אימון?"..

האמת היא, שיש אנשים הרבה יותר לחוצים, עם הרבה יותר אחריות ודרישות, שמצליחים למצוא שעה כל יום לאימון כושר, בעיקר מההבנה של כמה זה חשוב.
ברק אובמה דיווח בזמן כהונתו  למגזין "Men's Health" האמריקאי שהוא מבצע פעילות גופנית 45 דקות לפחות כל יום, שישה ימים בשבוע. גם בגיל 57 הוא לא מוותר על פעילות גופנית כמעט בכל יום. איך אדם כל כך עסוק, עם כל כך הרבה אחריות על הכתפיים, מצליח למצוא זמן להתאמן?
התשובה היא, שלא מדובר בזמן. מדובר אך ורק בסדר עדיפויות.

Embed from Getty Images

בואו נהיה כנים לרגע
אם באמת נשאל את עצמנו למה אנחנו לא יוצאים לעשות ספורט, מינימום 3 פעמים בשבוע, נגלה סיבה לגמרי אחרת. אם נהיה כנים עם עצמנו, נבין מהר מאוד שלא מדובר בזמן, תשאלו את עצמכם את השאלות הבאות.. יש לכם זמן לדפדף בפייסבוק? או באינסטגרם? יש זמן לסדרה חדשה?

כל אלו כמובן לא רעים, ואפילו פעילויות שכיף לעשות מפעם לפעם אבל האמירה "אין לי זמן!" זה פשוט תירוץ לא לעשות להתאמץ קצת. לא מדובר כאן בזמן, מדובר כאן בסדר העדיפויות שלנו. לכולנו יש 24 שעות לעשות כל מה שנרצה, לרוב אנחנו משקיעים את הזמן על הסובבים אותנו כשאנחנו נמצאים בתחתית סדר העדיפויות, וואן בודי אומרים לך "עד כאן!", זה הזמן שלך להשקיע ולטפח את עצמך, את הגוף שלך!

אימונים גורמים לנו להרגיש טוב, גורמים לגוף שלנו להיות בריא ונחשק, להראות טוב יותר, ואפילו תורמת לרמות האושר שלנו לעלות! למה שנוותר על כל הדבר הזה, ונבזבז את הזמן היקר שלנו על דברים שאנחנו יודעים שהם פשוט הרבה פחות חשובים?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ONEBODY אתר הכושר של ישראל (@onebody.co.il) on

"למי יש כוח לזה בערב אחרי יום עמוס כמו שלי?"
גם לזה יש פתרון, אנשים רבים עוברים ימים עמוסים בעבודה מתשע בבוקר עד שמונה בערב מוצאים זמן להתאמן לפני העבודה, כן שמעת נכון, ב7 להיות במכון ב7:30 לעשות שעה אימון ולהספיק להתקלח ולעבודה.
יותר מזה, זה בוודאות ייתן הרבה אנרגיה ותחושה טובה שתלווה אותך במהלך היום.

אז במקום להתעסק בזמן, תשאלו שאלה אחרת:
"מה חשוב לי?" לפני גלישה בפייסבוק, ניקוי הבית, לפגוש חברים, תשאלו את עצמכם "מה הדבר הכי טוב שאני יכול לעשות עם השעה וחצי הקרובה?". בשביל לחיות חיים מלאים יותר. איפה במהלך היום אני יכול לפנות זמן כדי להשקיע בעצמי? לפתח תזונה יותר טובה, לעשות אימון? מה אני יכול לעשות בשביל לפנות זמן?

זכרו, אי אפשר להפסיד שאנחנו משקיעים בעצמנו! אתם משקיעים בעצמכם ומטפחים לא רק את הגוף שלכם, גם את האנרגיות שלכם, גם את הבן ובת הזוג שלכם, אתם משקיעים ככה גם בילדים שלכם שיהנו מהורים נמרצים ומאושרים יותר,  ותמיד תזכרו – אם ברק אובמה יכול, אז גם אנחנו יכולים.

וואן בודי אתר הכושר של ישראל אתכם לאורך כל הדרך, עד להשגת המטרות שלכם.

האם הכתבה עניינה אותך?

366 points
Upvote Downvote
ONEBODY.CO.IL

מאת ONEBODY.CO.IL

וואן בודי - אתר הכושר של ישראל: יוצרים לישראלים בית חם ומקצועי לכל תחום הכושר, תזונה נכונה ואורח חיים בריא על ידי תוכן איכותי, מקצועי, צעיר ומעניין.

אליפות העולם בג'ודו

אליפות העולם בג'ודו 28.8.19

אימון קצר

5 דקות אימון קצר לשגרת יום ספורטיבית