ארוחת הצ'יט
עולם התזונה

ארוחת הצ'יט שלנו: כך נעשה את זה נכון

אני מתה לפיצה ממש עכשיו, כזאת עם מלא גבינה ותוספות, אבל רגע, אני בחיטוב! נכון, אבל זה לא אומר שלא תוכלו לפנק את עצמם פעם בשבוע ולתת לעצמכם טפיחה על השכם. הנה יום הצ'יט שלי
29 ספטמבר 2019

מה היא אותה ארוחת הצ'יט, ואיך נעשה את זה כמו שצריך?

הגענו לרגע המיוחל, ארוחת הצ'יט השבועית שלנו, אבל מה אוכלים קודם? את הפיצה ואז את הוואפל בלגי או אולי את השווארמה ואז את הקרפ צרפתי?
קחו אוויר חברים הגעתם למקום הנכון.

בכל דיאטה וחיטוב קיים יום הצ'יט, זה החיזוק הנפשי שאנחנו מקבלים מהעבודה הקשה שאנחנו עושים, מעין טפיחה על השכם.

יאללה אני באתי בשביל הפיצה, בואו נדבר ת'כלס

החזקת יפה כל השבוע, הלכת אחרי התכנית עד לפרט האחרון גם בתזונה וגם באימון, אני חושבת שמגיע לך טפיחה על השכם בצורה של ארוחת שחיתות (צ'יט).
אתם אוהבים מאוד המבורגר? תוסיפו גם צ'יפס ואפילו תשתו קולה, אולי אתם יותר בקטע של פיצה מטורפת או אולי איזה רביולי בטטה עם 4 סוגי גבינה, לכו על זה.
אבל פעם בשבוע ולא יותר מזה.

 


אין לך תפריט תזונה? היכנסו למאגר תפריטי התזונה החינמיים באתר ותבחרו לכם תפריט שיעבוד למען המטרה שלך.


חשוב לזכור
בהליך של הרזיה חיטוב או דיאטה (איך שתרצו לקרוא לזה) המטרה העיקרית היא גרעון קלורי, כלומר, צריכה קלורית נמוכה מכמות שריפת הקלוריות היומית.
כך שגם אם תאכלו ארוחת שחיתות (ארוחת הצ'יט)  פעם בשבוע או איזה חטיף קטן בבוקר של כל יום אין הדבר יפגע בתוצאה הסופית כל עוד זה במינון נכון ואין הדבר פוגע בהליך הכולל של הגרעון הקלורי.

אז.. מי בא להמבורגר?

אודות הכותב
אימון הוא לא רק תנועה של הגוף אצלה, מדובר בהרבה מעבר. מאימון אפשר לצאת גם עם ערך נפשי כי כאשר אנחנו מחזקים את הגוף גם הנפש מתחזקת.