דיאטות עכשוויות: כל מה שצריך לדעת

all_diets_main

דיאטת כרוב, דיאטת דוקאן, או אולי שיטת חלי ממן? כל מה שרציתם לדעת על הדיאטות העכשוויות שיש לשוק של היום להציע, ובנוסף, מה זה דיאטה בכלל?

מה זה דיאטה ואיזה סוגי דיאטות יש?

המונח 'דיאטה' מתקמט בסופו של דבר אל תפריט תזונה נכון לגוף שלך.

נכון, כששומעים את המילה 'דיאטה' ישר חושבים על צום או אכילה של מזון כדי להרזות, אבל לא.
הפירוש של דיאטה הוא תפריט, כלומר שדיאטה אחת יכולה להיות במטרה להרזות או להתחטב, והשנייה להעלות במסה ולגדול.

אילו סוגי דיאטות יש? למי מתאימה כל דיאטה? מהי הדיאטה הכי יעילה לגופך? מה היתרונות והחסרונות של כל אחת? איזה דיאטה יכולה לגרום לבעיות בריאות קשות? מה היא הדיאטה החדשה שעומדת לצאת לשוק?
אז יצאתי לעשות סקירה רחבה על 30 סוגי דיאטות שונות, אחרי שירדתי 33 קילו גיליתי עניין בחקירת הנושא. אחקור בסקירה על סוגי השיטות שמציעים בשוק , חלקן מזעזעות, חלקן מעולות אך למטרה מסוימת וספציפית וחלקן כמעט נותנות את המענה המושלם שהייתי רוצה לקבל כאני שהחלטתי לרדת במשקל.

סוגי הדיאטות שעליהן אפרט : מעניינות יותר וחלקן פחות. נבחן יתרונות וחסרונות ואתן את דעתי האישית בתור אחד שחווה תהליך כזה ומצא את הדרך.

לפני שאתם בוחרים דיאטה בדקו בה את יתרונות וחסרונות על הדרגתיות השינוי בכניסה לדיאטה , תחושת השובע שתהיה לכם בסוף היום , פרמטר נוסף חשוב – שהאוכל יהיה טעים וכייפי אם לא נהנה ממנו לא נדבוק בשיטה לאורך זמן , בדיקה נוספת היא דרישות מיוחדות שהדיאטה מחייבת אותנו להסתגל אליהם , האם הם נוחים לאורח חיים בריא גם אחרי הדיאטה?

all_diets_main_in_article

 

טיפ ממני אליכם – אין דיאטה מנצחת, כולן שיטות להצליח בשמירה על כמות נכונה בכל מאכל, כשתלמדו את הבקרה הזו על אוכל דרך הדיאטות שמציעים כאן תזכרו, אפשר לאכול הכל בכמות הנכונה, ניתן להקשיב לגוף , לדעת מה בריא ומה פחות ולהיות במודעות, המשיכו לקרוא ולחקור על אוכל, תבינו איך הוא משפיע עליכם במהלך היום, גופנית ונפשית, בהצלחה.

האם אהבת את הכתבה?

365 אהבו
Upvote Downvote

מאת דודי צזנה

מאמן עם נשמה ושליחות. לאחר שירד בעצמו למעלה מ30 קילו החליט שעליו לתת יד ולעזור לאחרים לעשות זאת, והתוצאות מדברות בעד עצמן.

water_drinking_tap

כל מה שצריך לדעת על שתיית מים

חלי ממן

חלי ממן: השיטה המלאה של הדיאטה